• امام علی (ع):آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.
  • رسول اکرم:هر كس براى كسب رضايت خدا و آگاهى در دين قرآن بياموزد، ثوابى مانند همه آنچه كه به فرشتگان و پيامبران و رسولان داده شده، براى اوست.
  • قال رسول الله:هنگامی که فتنه ها، هم چون پاره های شب تاریک، شما را در خود پیچید، برشماست که به قرآن تمسک جویید.

  • فصلنامه زلال

جلسه آموزش قرائت بصورت زیربنائی و اصولی ویژه جوانان و نوجوانان پسر و افراد مبتدی هر هفته جمعه ها بعد از نماز مغرب و عشا در موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان برگزار میگردد.در این جلسه استاد سرشوق افراد ذکر شده را تحت تعلیم قرار داده و سپس به جلسه قرائت سنتی و هفتگی استاد دکتر نیکدستی در همان مکان هدایت میکند.

جهت ترویج فرهنگ قرآنی و علوم اهل بیت (علیه السلام) ، جلسه سخنرانی همراه قرائت زبارت عاشورا هر هفته صبح دوشنبه ویژه عموم مردم بویژه اهالی قرآن در موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان برگزار میگردد.

نتایج سیزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت وزارت ارشاد اعلام شد

همایش بزرگ خانواده مهاد شامل مراکز مهدکودک ، پیش دبستانی و مدارس مهاد وابسته به موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان برگزار گردید

در ارزیابی بعمل آمده از فعالیتهای کلیه مدارس ابتدائی ، خواهر جانی پور معاون پرورشی دبستان مهاد صغیر بعنوان معلم نمونه استان انتخاب و مورد تقدیر مسئولین آموزش و پرورش و استاندار اصفهان قرار گرفت.این معلم نمونه که حافظ کل قرآن کریم هم می باشد ، از مربیان با سابقه ، توانمند و پرکار بوده که زیر نظر مدیر این دبستان سرکار خانم بختیاری که خود از مدیران نمونه استان میباشد ، توانسته این رتبه را کسب نماید.

سوالات آزمون سراسری قرآن و عترت اردیبهشت 94 به همراه پاسخنامه

اولین جلسه محوری ثابت و سنتی حفظ قرآن کریم در موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان در آستانه عید سعید مبعث برگزار گردید.

در ادامه مسابقه قرآن و عترت اداره کل ارشاد اسلامی ، آزمون شفاهی حفظ ویژه سنین زیر 12 سال توسط موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان ، مجری مسابقات در شهر اصفهان برگزار گردید.در این آزمون حدود 200 نفر در 8 رشته حفظ به رقابت پرداختند.گفتنی است در آزمون های کتبی و شفاهی مسابقه قرآن وعترت استان اصفهان جمعا 6000 نفر ثبت نام نمودند.

با عنایت به اهمیت آموزشهای قرآنی در مدارس بعنوان فوق برنامه ، اولین جلسه بحث و بررسی در این خصوص با حضور کارشناسان قرآنی و معلمان این طرح در مدارس مهاد وابسته به موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان برگزار شد.

در دیدار مدیرعامل موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان با رئیس ستاد دیه اصفهان ، ضمن تشریح فعالیتهای قرآنی و گسترش این فعالیتها بویژه جهت زندانیان و سایر اقشار بحث و تبادل نظر شد.همچنین مقرر شد کمک خیرین در این خصوص ساماندهی گردد.گفتنی است موسسه مهد قرآن کریم بعنوان مجری آموزش کارکنان ، آمادگی خود را در این خصوص اعلام نمود.