دوره های ضمن خدمت معلمان و مربیان مهاد

روزسه شنبه 27مردادماه جلسه ای مابین مدیرعامل مرکز تحقیقات رایانه حوزه علمیه استان اصفهان حجت الاسلام والمسلمین سجادی و شورای پژوهش و مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی استان اصفهان برگزار گردید

طی برگزاری دو رویداد قرآنی در ماه مبارک رمضان در قالب دو تفاهم نامه برگزاری جلسات جزءخوانی قرآن با رویکرد جدید و برگزاری اولین محفل قرآنی بزرگ بانوان، در جهت گسترش این فعالیتها و همچنین آسیب شناسی برنامه های برگزار شده، مسئولین مربوطه از سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری رضایت خود را از برگزاری این برنامه و مشارکت با اتحادیه موسسات قرآنی ابراز نمودند.

با برگزاری جلسه ای با حضور مدیرکل و مسئولین اداره کل تبلیغات اسلامی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی استان اصفهان و نمایندگان هیآت مذهبی پیرو عقد تفاهمنامه مشترک، درخصوص گسترش فعالتهای قرآنی در هیآت بحث و بررسی بعمل آمد.

در ادامه حضور مدیران موسسات قرآنی از استان خوزستان به همراه مدیرعامل آن اتحادیه در اصفهان طی برنامه ای دو ساعته در مرکز موسسه مهد قرآن کریم و ولایت استان اصفهان حضور یافته و با فعالیتهای گسترده این موسسه آشنا شدند.

مدیر کل و معاون قرآن و عترت اداره کل ارشاد اسلامی اصفهان با حضور در مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان با فعالیتهای این مجمع آشنا شدند و در جمع مدیران موسسات قرآنی استان خوزستان که در مجمع حضور داشتند به ایراد سخن پرداختند.

با توجه به لزوم ارزیابی آموزشهای قرآنی ، آزمون های عمومی مهد قرآن کریم اصفهان در 12 رشته ویژه عموم در هر 6 ماه یکبار برگزار میگردد.