فراخوان مسابقه"خاطره نویسی"(چار من ، سنگر من)

فراخوان مسابقه"خاطره نویسی"(چار من ، سنگر من)

 با عنایت به اهمیت حجاب بویژه حجاب برتر (چادر) در متون دینی و سخنان ائمه و اولیاء و همچنین هجمه گسترده دشمنان اسلام ناب محمدی به حجاب اسلامی بخصوص در شبکه های اجتماعی و رسانه ها، موسسه مهد قران کریم و ولایت استان اصفهان در تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری همچنین تأکید بر حفظ عفاف و حجاب و صیانت از خانواده ، اقدام به برگزاری فراخوان مسابقه بزرگ خاطره نویسی با عنوان ( چادر من ، سنگر من ) نموده است .
دختران و خواهران گرامی می توانند کلیه خاطرات خود را در خصوص چادری شدن و علل و عوامل آن ، تأثیر چادر در اجتماع و در میان فامیل و بستگان و سایر مردم و همچنین استقامتی که در حفظ این عطیه الهی با الگو گرفتن از سیره تابناک حضرت زهرا (س) در این راه متحمل شده اند را به آدرس خ سروش – چهارراه عسکریه – کوچه محمدی – پلاک 5 – دبیرخانه مجله زلال حداکثر تا 30 فروردین ماه 1397 ارسال نمایند. و یا به آدرس zolal.mahdgh@yahoo.com ایمیل نمایند.
بدیهی است ویژگیهای ساختاری خاطره نویسی ( از جمله صمیمیت زبان در خاطره نویسی ، نثر خودمانی ،برجستگی حوادث در خاطره نویسی ، واقع گرائی ، مشخص بودن زمان و مکان ، روان و روشن بودن خاطره ، داشتن ابتدا و انتها ، خلاصه نویسی و ...) ، مدنظر عزیزان خواهد بود .
ضوابط شرکت در مسابقه و فراخوان :
1.شرکت در فراخوان برای تمام گروههای سنی آزاد است .
2.آثار ارسالی باید تایپ شده و حداکثر از یک کاغذ A4  پشت و رو بیشتر نشود و یا می تواند در قالب سی دی حامل فایل word باشد.
3.آثار ارسالی عودت داده نخواهد شد.
4.دبیرخانه حق چاپ و انتشار مجموعه خاطرات را برای خود محفوظ می دارد.
5.قید نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، تحصیلات و شماره همراه در خاطره ارسالی الزامی است .
6.به پنج نفر از برگزیدگان کمک هزینه سفر مشهد مقدس تعلق خواهد گرفت.