درخشش گروه تواشیح دبستان «مهاد صغیر» تحت نظارت مؤسسه مهد قرآن اصفهان

درخشش گروه تواشیح دبستان «مهاد صغیر» تحت نظارت مؤسسه مهد قرآن اصفهان

گروه تواشیح دبستان دخترانه «مهاد صغیر» تحت نظارت مؤسسه مهد قرآن کریم و ولایت اصفهان در مسابقات فرهنگی ـ هنری آموزش و پرورش ناحیه ۴ شهر اصفهان حائز رتبه نخست شد.
در این مسابقات که گروه تواشیح بیش از ۱۰۰ مدرسه در مقاطع مختلف دبستان و دور اول و دوم متوسطه حضور داشتند، گروه هم‌خوانی این دبستان که متشکل از شش دانش‌آموز، یک دانش‌آموز پایه ششم و پنج دانش‌آموز پایه پنجم است، توانستند طی بازه زمانی کم برای تمرین، رتبه برتر این مسابقات را در مقطع ابتدایی کسب کنند.
مرضیه بختیاری، مدیر دبستان دخترانه مهاد صغیر در این باره گفت: مدرسه با همدلی و کار گروهی دانش‌آموزان، این رتبه را در رشته همخوانی و مدیحه‌سرایی مسابقه فرهنگی ـ هنری آموزش و پرورش ناحیه چهار شهر اصفهان به دست آورند.
یادآور می‌شود، این دبستان یکی از شعب مدارس مؤسسه مهد قرآن کریم و ولایت اصفهان است که حدود ۱۲ سال از فعالیت آن مدرسه قرآنی می‌گذرد. این مدرسه فوق برنامه‌هایی با موضوع قرآن دارد که طی هفته سه ساعت، دانش‌آموزان تمامی پایه‌ها کلاس‌ قرآن دارند و از پایه چهارم تا ششم، دانش‌آموزان به صورت تخصصی تمرین می‌کنند، به گونه‌ای که دانش‌آموزان این پایه‌ها استعدادیابی می‌شوند و سپس براساس ظرفیت و توانایی در زمینه حفظ، قرائت یا روخوانی و روان‌خوانی قرآن و تواشیح کار می‌کنند.
یادآور می‌شود، دبستان دخترانه مهاد صغیر در شهر اصفهان، خیابان سفیر اصفهانی، نرسیده به چهارراه عسکریه، روبروی مسجد رضوی، کوی لاله قرار دارد