بازدید معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  از مدرسه دخترانه تخصصی حفظ قرآن مهاد اصفهان

بازدید معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدرسه دخترانه تخصصی حفظ قرآن مهاد اصفهان

عبدالهادی فقهی زاده در بازدید از مدرسه تخصصی حفظ قرآن مهاد اصفهان با تقدیر از فعالیت‌های انجام شده در این مدرسه قرآنی گفت: پیشرفت علمی و معنوی حقیقی برای انسان در سایه انس با قرآن اتفاق می‌افتد و فعالیت اینگونه مدارس بسیار ارزشمند است چرا که در راستای ترویج فرهنگ قرآنی تلاش دارند.

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه انسانیت در سایه آراسته شدن به اخلاق دینی، عمل به احکام الهی و داشتن عقاید صحیح اتفاق می‌افتد، خاطرنشان کرد: شما قرآن آموزان در ظاهر قرآن حفظ می‌کنید اما باطنا انسانیت می‌آموزید چرا که وقتی انسان متولد می‌شود هنوز انسانیت او کامل نشده و انسانیت او با قرآن که معنای زندگی است تحقق پیدا می‌کند.

وی حضور در مجامع قرآنی را بالاترین سرمایه دانست و تصریح کرد: انسان شدن و شکوفاشدن اهداف مهم حیات بشر بوده که منجر به لذت بردن از زندگی می‌شود و این اهداف در سایه قرآن و عمل به دستورات آن اتفاق می‌افتد.

مدرسه تخصصی حفظ قرآن مهاد اصفهان زیر مجموعه موسسه مهد قرآن کریم فعالیت دارد.

خاطرنشان می‌شود، بازدید معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدرسه تخصصی حفظ قرآن مهاد اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل، محمدمهدی عزیززاده رئیس دبیرخانه کمیسیون توسعه فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی قرآنی کشور و حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ۲۵ خرداد انجام شد.

تصاویر